KONST / Litografier / Färglitografi 6307624
*
nr 630 7624
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi , Jan Lundquist (f. 1935), EA, Norr Mälarstrand, 40x52
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Följerätt
Utrop:
100 kr
Såld:
750 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 mars 2010
kl 18:25:24
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/3 16:17:06
1
500 kr
19/3 20:11:05
2
200 kr
19/3 20:11:58
2
300 kr
19/3 20:12:57
2
400 kr
19/3 22:07:58
3
700 kr
20/3 10:54:51
1
650 kr
20/3 10:55:15
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Jan Lundquist
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Läs mer om Jan Lundquist
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik jan lundquist litografi litografier litografiskt blad norr mälarstrand svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
-
4165 Färglitografier
2 st, Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Stockholm...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:33
*
Jan Lundquist
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Läs mer om Jan Lundquist
nr 630 7624
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi , Jan Lundquist (f. 1935), EA, Norr Mälarstrand, 40x52
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 100 kr |
Såld: | 750 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 mars 2010 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
18/3 16:17:06 | 1 | 500 kr |
19/3 20:11:05 | 2 | 200 kr |
19/3 20:11:58 | 2 | 300 kr |
19/3 20:12:57 | 2 | 400 kr |
19/3 22:07:58 | 3 | 700 kr |
20/3 10:54:51 | 1 | 650 kr |
20/3 10:55:15 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Jan Lundquist
Jan Lundquist, svensk mÃ¥lare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.Läs mer om Jan Lundquist
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik jan lundquist litografi litografier litografiskt blad norr mälarstrand svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49 -
4165 Färglitografier
2 st, Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Stockholm...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:33